Główna Kadencja RM 2010-2014 Trzeba zmienić maszynistę bytomskiej lokomotywy - lut '2012

Trzeba zmienić maszynistę bytomskiej lokomotywy - lut '2012 Email

 

Ktoś napisał na fb, że rozeszły się drogi obrońców Elektronika i jednego z liderów obrony, bo ów lider zaangażował się w referendum w sprawie odwołania Piotra Koja z funkcji Prezydenta Bytomia. Nic bardziej błędnego! Wasze drogi się NIE ROZESZŁY!!! I nie tylko Wasze. Przecież ja też jestem zaangażowany w obronę Elektronika. Widzę jednak tę obronę w szerszym kontekście. Kazus Elektronika jest przecież efektem złego zarządzania miastem. Mam przekonanie, że to jest oczywiste!
Pan Janusz, pełnomocnik inicjatorów referendum, nie zmienił barw. Przeszedł jedynie na inny poziom "akcji ratunkowej".

Nie należy rozpatrywać sprawy Elektronika w oderwaniu od innych szkodliwych działań obecnych władz Bytomia. To tak jakbyście jadąc w jednym pociągu interesowali się tylko swoim wagonem, choć wiadomo, że nawala lokomotywa. Przecież bez lokomotywy Wy też nie pojedziecie.
Oczywiście trzeba nadal dbać o wagon "Elektronik", ale przede wszystkim trzeba pomóc w naprawie niewydolnej lokomotywy, bo samym wagonem nie pojedziecie. Mało tego, prezydent Koj chce w ogóle  wypiąć z tego pociągu "wagon Elektronik".
Pan Janusz wraz z grupą innych bytomian zabrał się za lokomotywę ... aby była w stanie ciągnąć wszystkie bytomskie wagony. "Elektronik" też :)))
Trzeba po pierwsze zmienić maszynistę, bo nie pozwala nawet tknąć coraz słabszej lokomotywy.

 

NADAL I WSZYSCY MUSIMY BYĆ RAZEM!!!
Bytom to jest NASZ pociąg!

 

Dodaj komentarz