Główna Kadencja RM 2010-2014 List w sprawie szkół do ważnych i ważniejszych - sty '2012

List w sprawie szkół do ważnych i ważniejszych - sty '2012 Email

Obrońcy szkoły przedstawili na swojej stronie odpowiedź na wystąpienie do Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. O jednym ono, niestety przekonuje. Na drodze "formuł formalnych" korespondencja może trwać w nieskończoność i zawsze Wasz/nasz głos będzie "z uwagą wysłuchiwany". Jednak "względy formalne nie będą pozwalały ingerować w suwerenne decyzje uprawnionych organów samorządu".

Oczywiście, że listy do Prezydenta RP, Premiera RP, Przewodniczącego PE (to co, że byłego, poparł Koja w wyborach), Ministra Kultury, itd, były i są konieczne. Musi być jednak kilka kolejnych listów do P.Komorowskiego, P.Tuska, P. Buzka i paru innych, w tym twarzy PO (chętnie podam organizatorom kilka propozycji). Ja napisałem tak:

 

"Szanowny Panie Prezydencie

Pamiętamy jak odwiedził Pan Śląsk i nasze ukochane miasto Bytom w trakcie kampanii samorządowej. Pamiętamy jak rekomendował Pan Piotra Koja z Platformy Obywatelskiej jako najlepszego kandydata do funkcji Prezydenta Bytomia. Większość mieszkańców kierując się m.in. tą rekomendacją oddała władzę w Bytomiu Platformie Obywatelskiej i jej kandydatowi. ....."

.

.

.Dodatek:

ZB_Wiersz_marszalka

 

Dodaj komentarz